Programma carnaval 2022

Over een week is het zover: carnaval 2022 🇬🇳

Zoals beloofd geven we jullie de verdere info omtrent de optocht en ons programma voor de carnaval.

VRIJDAG 25 FEBRUARI 2022
Hangen we om 14:00uur het Grieëniezer op bij het gemeentehuis in Schinveld. Hierna geven we bij verzorgingstehuis ‘Aan de Bleek’ een presentje af namens onze vereniging. Namens Sjilvend Alaaf wordt ook op BS Schinveld een presentje uitgedeeld.
Aansluitend bezoeken we onze plaatselijke kasteleins.

ZATERDAG 26 FEBRUARI 2022
Bezoeken we de carnavalsmiddag van onze plaatselijke voetbalclub R.K.S.V. Olympia ⚽️

ZONDAG 27 FEBRUARI 2022
Café bezoek.

MAANDAG 28 FEBRUARI 2022
Vandaag trekt 14:11uur eindelijk weer een optocht door ons dorp🎉
Gezien de late voorbereiding wordt dit jaar afgezien van de kinderoptocht, maar vind er een gezamenlijke optocht plaats onder het motto “MEEDOEN, IS BELANGRIJKER DAN WINNEN”. Dit betekent dat er geen jurering is.

📢📢
Het is wenselijk dat iedere groep/einzelganger zich aanmeld. Hierdoor weten we ongeveer hoeveel aanmeldingen er zijn.

AANMELDEN:
secretariaat@sjilvendalaaf.nl

ROUTE CARNAVALSOPTOCHT SCHINVELD

Deelname aan de optocht is voor eigen risico. Motorvoertuigen dienen in het bezit te zijn van een geldig verzekeringsbewijs. Personen onder 18 jaar mogen geen alcohol nuttigen in de optocht. De route van de grote optocht: Bleekplaats/Putbergstraat (opstelling), Duikerweg, Brunssummerstraat, Wilhelminaplein, Beekstraat, Kloosterlaan, Bouwbergstraat, Kan.v.Nuysstraat, Pres.Rooseveltstraat en ontbinding op de Bleekplaats.

DINSDAG 29 FEBRUARI 2022
Oplaten Hoej, Hoej Geet.